
Kuchnia powstała na skutek połączenia dawnej i małego pokoju, zyskała status gościnnej. Jest pomieszczeniem, w którym goście są obecni przy przygotowaniu posiłków mogąc wygodnie rozsiąść się na kanapie obserwując, lub pomagając w gotowaniu.

Obszerna kuchnia z jadalnią. Pomieszczenie zapraszające do towarzyszenia właścicielce przy gotowaniu. Oświetlenie blatu uzupełnione podświetloną szybą chroniącą ścianę między blatem i szafkami.

Podświetlana diodami led, ozdobna szyba jest efektownym elementem dekoracyjnym. Jej kolejną funkcją jest ochrona ściany przylegającej do blatu.

Kuchnia w segmencie jednorodzinnym. Powstała po przeniesieniu instalacji w części parteru, gdzie wcześniej był pokój, pozwalając na stworzenie bardzo dużego salonu.

Ta sama kuchnia – widok na resztę parteru. Wszystkie pomieszczenia na tej kondygnacji, oprócz WC, są otwarte i urządzone w jednej konwencji. Jednolita kolorystyka została zastosowana w całym domu.

Kuchnia połączona z jadalnią. Szafki robione na zamówienie. Marmurowy blat.

Niewielka przestrzeń mieszkania zyskała na połączeniu korytarza wejściowego, kuchni i salonu. Nowoczesne rozwiązanie układu wnętrz w stylistyce nawiązującej do antycznych mebli: szafy, stołu i krzeseł.

Całkowite otwarcie kuchni na salon pozwoliło uzyskać przestrzenne wnętrze.

Stary kredens po konserwacji odzyskał świetność i nadał ton reszcie umeblowania kuchni. Każdy jej element został dobrany z dbałością o styl i kolor wykończenia. Użyte materiały, naturalny kamień na blatach, drewno i miedź harmonizują z oryginalnymi, starymi naczyniami i wiekowym meblem.

Widok kuchni z korytarza. Całość charakteru zabudowy oparta na antycznym kredensie.

Aneks kuchenny w kawalerce.